A-pic
Gładź Gipsowa Wyrównująca TITANIUM L-307
CENA: 75,50 zł/szt.
ILOŚĆ
szt.
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 701 700
Waga z opakowaniem: 25 kg
Opis produktu

GŁADŹ GIPSOWA WYRÓWNUJĄCA LA DECOR  —  TITANIUM L-307

 

Masa Szpachlowa LA DECOR TITANIUM L–307  [25 Kg]  to sygnowana przez markę LA DECOR zaprawa służąca do łączenia Paneli 3D jego produkcji oraz wykonywania wszelkiego rodzaju zaprawek i wyrównywania ewentualnych nierówności. Zastosowanie rekomendowanych przez producenta akcesoriów montażowych daje gwarancje osiągnięcia idealnych efektów. Charakteryzuje się wysoką wydajnością.

 

INFORMACJE TECHNICZNE

Gotowa masa do łączenia paneli oraz wyrównywania wszelkich nierówności (wykonywanie tzw. zaprawek).

Gotowa gładź szpachlowa TITANIUM L-307 znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni Paneli 3D, ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. FINISH.

 

ZALETY PRODUKTU:

Gładź szpachlowa TITANIUM L-307 jest powłoką oddychającą i paro-przepuszczalną stworzoną na bazie minerałów drobno mielonych. Zachowuje właściwości użytkowe przez 12 miesięcy od daty produkcji, pomimo zamykania i otwierania opakowania. Jest plastyczna i idealnie biała po wyschnięciu, dzięki czemu wystarczy ją pokryć jednorazowo farbą.

 

ZALECENIA:

Podłoża chłonne, wapienne, gipsowe, betonowe, gazobetonowe zalecamy zagruntować przed nałożeniem TITABIUM L-307 preparatem gruntującym zalecanym do takich podłoży, w celu zatrzymania chłonności i odciągania substancji płynnych z TITANIUM L-307. Gładź szpachlową nakładać na podłoża suche, mocno związane i oczyszczone ze starych powłok malarskich oraz części luźnych nie związanych ze starym podłożem. Po nałożeniu, wyschnięciu, przeszlifowaniu i wygładzeniu przetrzeć na sucho,  odpylić przed nałożeniem farby. Wygładzoną powierzchnię zalecamy zagruntować preparatem – grunt, celem wzmocnienia, utwardzenia,  uodpornienia oraz przedłużenia trwałości.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Przygotowanie do użycia (połączenie z wodą - zakres łącznia w stosunku: 0-4 - 0,8 l wody na 1 Kg proszku). Nanosić przy użyciu narzędzi ze stali nierdzewnej (paca, szpachla). Jednorazowo nakładana warstwa powinna mieć 1 – 2 mm. Większe ubytkii nierówności pokrywać kolejnymi warstwami po wyschnięciu warstwy nałożonej wcześniej. Szpachlowanie wykonywać w  temperaturze powyżej 5°C i wilgotności powietrza max 70%. Całkowite stwardnienie następuje po upływie 12 godzin. Szlifować przy użyciu siateczki lub drobnoziarnistego papieru ściernego. Można malować różnymi rodzajami farb dekoracyjnych. Narzędzia zaraz po użyciu myć wodą, nie można dopuścić do wyschnięcia produktu na stosowanych narzędziach.

 

NAKŁADANIE:

Gładź można aplikować za pomocą narzędzi ze stali nierdzewnej jak i za pomocą agregatu hydrodynamicznego.

 

WYDAJNOŚĆ:

  • Na tynk cementowo-wapienny – 1 kg/1 m2
  • Na tynk gipsowy – 1 kg/1,5 m2
  • Płyty G-K – 1 kg/2 m2

 

DANE TECHNICZNE:

– Gęstość – 1,85 g/cm3 ± 5 %
– Uziarnienie – 100 μm MAX
– Wypełniacz – dolomit
– Szlifowanie – papier ścierny 150 – 220

 

Produkt posiada:

  • Wymagane Atesty i Deklaracje.

 

Występuje w opakowaniach:

  • worki 25 [ Kg ]

 

ZASADY STOSOWANIA:

Przewidziana konsystencja gęstwy gipsowej musi być odpowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb produkcyjnych zwłaszcza w przypadku zmian parametrów (twardości) wody zarobowej.

Nie zaleca się stosowania produktów gipsowych przechowywanych na wolnej przestrzeni lub innych okolicznościach, w których są narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych lub na wpływ nadmiernej wilgoci. Absorpcja wilgoci może doprowadzić do zmian właściwości fizycznych włącznie ze zmniejszeniem się wytrzymałości mechanicznej, a także do wydłużenia się czasu wiązania. Zapasy gipsu należy zużywać w sposób rotacyjny, aby starszy produkt był wykorzystany w pierwszej kolejności.

 

PRZECHOWYWANIE:

W oryginalnym nie uszkodzonym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, nie narażać na oddziaływanie wilgoci.

 

OKRES PRZECHOWYWANIA:

- nie dłuższy niż 12 miesięcy od daty produkcji.

Produkt zgodny z BN -87/6732-04.

 

 

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie – wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców i Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


            Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do wypróbowania oraz obejrzenia naszych produktów osobiście. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Współpraca 

            W związku z rozwojem sieci dystrybucji w krajach europejskich, firma LA DECOR stale poszukuje partnerów biznesowych.

By nawiązać z nami współpracę, nie jest wymagana ekspercka wiedza na temat cementu czy materiałów budowlanych. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji osobom i spółkom zainteresowanym działalnością w tym obszarze.

Nie zapomnij o: