A-pic
O nas

PANELE ŚCIENNE 3D, BETON ARCHITEKTONICZNY, KAMIEŃ DEKORACYJNY, OZDOBNY I NATURALNY, PŁYTKI ŚCIENNE, PŁYTKI ELEWACYJNE I BIAŁA CEGŁA - AKCESORIA ORAZ GIPSY I CEMENTY SPECJALISTYCZNE

Od ponad 20 lat kierujemy się w życiu i w biznesie zasadą, że wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Jako cel postawiliśmy sobie tworzenie materiałów wykończeniowych, które nabierają formy w przestrzeni. Satysfakcjonuje nas to, że coś, co było marzeniem w głowie, potem płaskim rysunkiem, rodzi się w trzech wymiarach i tworzy przestrzeń. Natura od wieków stanowiła inspirację dla ludzi, którzy są jej integralną częścią. Instynktownie jej poszukujemy i wyczuwamy ją, a ona od wieków przynosi nam najlepsze rozwiązania. Nawet w niewielkiej przestrzeni można odtworzyć wizerunek natury, która nas otacza.

Nasze panele 3D, kamień dekoracyjny jak i płytki cegłopodobne LA DECOR to bogactwo barw, kształtów i faktur. Inspiruje nas naturalne piękno pasm górskich, linii wybrzeży czy skalistych fiordów. Nasze płytki produkowane są zgodnie z myślą, że natura jest najlepszym artystą. LA DECOR nadaje naturalnego piękna w każdej sferze architektury: wnętrza, elewacje, ogrodzenia, dekoracje, elementy ogrodowe. Płytki gipsowe i betonowe, inspirowane są kamieniem naturalnym, drewnem i wiekową cegłą. Faworytem wśród płytek jest biała cegła z gotową fugą. Płytki betonowe, z uwagi na wysoką jakość surowców użytych w procesie produkcji, są niezwykle trwałe. Charakteryzują się rzemieślniczą precyzją, dzięki czemu zachwycają detalami. Różnorodność barw, tekstur i form gwarantuje bogaty wachlarz możliwości. Idealnie dobrane płytki nadadzą otaczającej przestrzeni indywidualnego charakteru.

Firma LA DECOR to wieloletni Producent Kamienia specjalizujący się w tworzeniu zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz, aranżacji ułożonych z wysokiej jakości paneli ściennych 3D, kamienia dekoracyjnego, ozdobnego, naturalnego, płytek kamieniopodobnych, cegłopodobnych, galanterii i elementów dekoracyjnych na ściany wewnętrzne oraz zewnętrzne – elewacyjne.

Produkowane przez LA DECOR Panele Ścienne 3D to przede wszystkim produkty najwyższej jakości, otrzymane z najlepszych materiałów. Oprócz wielu zalet praktycznych, takich jak niepalność, czy wytrzymałość, nasze panele to również banalny sposób na niebanalną aranżację. Technika 3D wykorzystana w ich produkcji, umożliwia nie tylko otrzymanie efektów wymiarowych, ale daje również szansę uzyskania niepowtarzalnej atmosfery każdego wnętrza. Niewątpliwie doskonale odzwierciedlona faktura paneli 3D na różnych poziomach idealnie konweniuje z każdym stylem i wystrojem, a dodatkowym walorem tej gamy naszych produktów jest możliwość ich samodzielnego montażu na kleju.

Panele ścienne 3D LA DECOR nie tylko odznaczają się estetyką, ale także doskonale spełniają funkcję izolującą. Umożliwiają dodatkowo izolację termiczną jak i akustyczną. Ich charakterystyczną cechą jest lekkość i łatwość w transporcie.

W swojej ofercie posiadamy również kamień naturalny, który idealnie sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na elewacji. Do wnętrz polecamy także stylowy kamień ozdobny występujący w różnych wzorach.

Wszelkie nasze produkty idealnie odwzorowują kształt i fakturę kamienia. Są to wzory autorskie, wykonywane samodzielnie, a nie kopie płytek dostępnych w sklepach. Oferowany kamień dekoracyjny tworzy niepowtarzalny klimat oraz jest niewątpliwie subtelną ozdobą wielu domów, dodając oryginalności i uroku każdemu miejscu w którym zostanie zamontowany.

W miarę zapotrzebowania projektujemy nowe wzory i wprowadzam je do sprzedaży. Wykonujemy również zlecenia na indywidualne zamówienia klienta. LA DECOR to nie tylko kamień...wieloletnie badanie i testy technologiczne pozwoliły nam na poszerzenie oferty o specjalistyczne gipsy i cementy. Posiadamy najszerszą gamę gipsów i cementów najwyższej jakości. Nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą w odpowiednim dobraniu odpowiedniego produktu. Oferujemy państwu pomoc i doradztwo przy wyborze i opiekę posprzedażową.

W skład naszego bogatego asortymentu produktów wchodzi również chemia budowlana najwyższej jakości. Nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności z normami europejskimi i aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej.

Nasze produkty cieszą się zaufaniem i uznaniem klientów, którzy wybierając najwyższą jakość z powodzeniem stosują nasze produkty. Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą której misją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów . Aby sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom, nasza firma stale poszerza ofertę o nowe wzory kamieni, Paneli 3D oraz produkty z działu chemii budowlanej.

Materiały używane przez nas do produkcji niniejszych kamieni są najwyższej jakości – do produkcji używamy tylko i wyłącznie gipsów ceramicznych formierskich jak i odlewniczych, pigmenty i barwniki odporne na promienie UV - żelazowe TiO2 i Fe2O3, a nasze gotowe produkty nie zmieniają swoich właściwości przez wiele lat. Dbamy o czystość chemiczną oferowanych produktów, zapewniając tym bezpieczeństwo i ochronę środowiska naturalnego. Zdobyte przez lata doświadczenie umożliwia nam staranny dobór produktów o różnorodnych parametrach fizyko-chemicznych dedykowanych do szerokiej gamy aplikacji docelowych. Gwarantujemy deklarowaną jakość produktów prezentowaną w kartach technicznych i kartach charakterystyki, jak również najwyższą powtarzalność, co potwierdzają na bieżąco prowadzone badania laboratoryjne.

Planowane inwestycje produkcyjne zapewniają gwarancję niepowtarzalności produktów i najwyższej jakości.

LA DECOR należy do firm, które dynamicznie się rozwijają, są rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Oprócz tego pragniemy wskazać, iż w celu utrzymania wysokiej pozycji solidnego i sprawdzonego producenta imitacji kamienia naturalnego i dekoracyjnego w Polsce, w 2010 roku wdrożyliśmy i stosujemy w wymaganym zakresie system zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001. Innowacyjność była i nadal jest najważniejszym czynnikiem rozwoju firmy . Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować Najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie - wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców i Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.

Przy większych zamówieniach cenę ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do wypróbowania oraz obejrzenia naszych produktów osobiście. Zapraszamy do współpracy.

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami. Zapisz się i otrzymuj nowe newslettery.