A-pic
Czas i koszt dostawy
  • CZAS DOSTAWY


Wszystkie zamówienia realizowane są w dni robocze od Poniedziałku do Piątku. W przypadku złożenia zamówienia do godziny 10 dokładamy wszelkich starań aby zamówienie wyszło jeszcze tego samego dnia. W przypadku zwiększonego ruchu czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) może wynosić od 5-7 dni roboczych.

Standardowy czas realizacji każdego indywidualnego zamówienia wynosi zazwyczaj 1-7 dni, jeżeli termin realizacji nie zostanie ściślej wskazany podczas składania Zamówienia.

Oferujemy szeroki wybór możliwości, by Twój zakup szybko i bezpiecznie dotarł do Ciebie. Wybierając dostawę kurierem, wybieramy szybki i niezawodny sposób dostarczania przesyłek na terenie całego kraju. Bywa, iż po wysłaniu zamówienia przesyłka zostaje dostarczona już następnego dnia roboczego. Każdy z Naszych Klientów ma możliwość stałego śledzenia trasy, którą pokonuje przesyłka oraz miejsc, gdzie się ona znajduje. Kurierzy pracują w systemie „door-to-door”. Koszty podane na stronie odnoszą się do przesyłek dostarczanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegółowe informacje dotyczące całkowitych kosztów dostawy każdej przesyłki znajdują się w tabeli poniżej.

 

  • ODBIÓR OSOBISTY


Możliwy jest również odbiór osobisty w punkcie odbioru zamówionych towarów, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Punkt odbioru mieści się w Wadowicach - 34-123 Chocznia - Kaczyna 70. Godziny odbioru: od 7.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku, w soboty 7.00-14.00.

 

  • KOSZTY DOSTAWY


Przewidywany czas realizacji dostawy oraz jej koszt uzależnione są od wyboru sposobu dostawy. Szczegółowe informacje zostały przedstawione w tabeli poniżej (zgodnie z tab.1) : 
 

Sposób Dostawy/ Firma Spedycyjna Rodzaj przesyłki Czas dostawy Koszt dostawy Waga przesyłki
Poczta Polska S.A. przesyłki paletowe 1-2 dni od wysyłki 170.00 [zł] (w cenie uwzględniono już cenę EURO-Palety) brak ograniczeń
waga 1 palety: od 1 do 1000 [Kg]
GEIS paczki o wadze do 30 [Kg] 1-2 dni od wysyłki 30.00 [zł] 1 - 30 [Kg]
Nasz transport ustalany indywidualnie ustalany indywidualnie ustalany indywidualnie posiadamy dostępne samochody o ciężarze załadunkowym do: 2 t, 8 t, 12 t i 24 [ton]
Odbiór osobisty każdy z dostępnych 24 [h] 0.00 [zł] brak ograniczeń
 

WAŻNE PRZY ODBIORZE TOWARU!
  1. W przypadku towarów dostarczonych zarówno w paczkach jak też na paletach, należy obejrzeć je z zewnątrz, czy paczka/paleta nie posiada zewnętrznych uszkodzeń.
  2. Jeżeli Klient stwierdza, że stan przesyłki dostarczonej na palecie nie budzi żadnych zastrzeżeń to podpisuje dokumenty odbioru - na liście przewozowym wpisuje: ”Towar przyjęto warunkowo bez sprawdzenia“.
  3. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, niezbędnym jest sporządzenie protokołu szkody na miesjcu w obecności kuriera doręczającego przesyłkę oraz innych, bezstronnych osób/świadków i poczynienie stosownych adnotacji na liście przewozowym zaznaczając opcje ,,zewnętrzne uszkodzenie palety” lub inne faktycznie uszkodzenia, które powstały i są widoczne gołym okiem.
  4. Klient jest zobowiązany do obejrzenia produktu przed jego użytkowaniem.

* Całkowite koszty dostawy towaru to suma kosztów transportu, opakowania i logistycznych oraz opłaty za wybraną formę płatności.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.