A-pic
Cement Biały - AALBORG WHITE CEMENT
CENA: 65,00 zł/opak.
TERAZ: 57,98 zł/opak.
ILOŚĆ
opak.
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 903 100
Waga z opakowaniem: 25 kg
Wytrzymałość końcowa Produktu: 78 - 82 MPa
Cena - ilości hurtowe: przy dużych zamówieniach paletowych ceny ustalamy indywidualnie
Opis produktu

CEMENT BIAŁY —  AALBORG WHITE

 

Cement AALBORG WHITE  –   jest szybkotwardniejącym cementem portlandzkim białym, o wysokiej wczesnej /2 dni/ i standardowej /28 dni/ wytrzymałości, produkowanym z wyjątkowo czystego kamienia wapiennego (kredy) i drobnoziarnistego piasku.

Biały kolor, wyjątkowa stabilność, niska zawartość alkaliów i wysoka odporność na siarczany – te właściwości sprawiają, że AALBORG WHITE jest cementem o unikalnej jakości. 

Większość międzynarodowych norm cementowych klasyfikuje AALBORG WHITE jako cement niskoalkaliczny, odporny na działanie siarczanów.

 

Produkty wykonane na bazie cementu AALBORG WHITE posiadają dużo nie odkrytych możliwości, które są wyzwaniem dla wiedzy i wytyczają nowe granice w estetyce. Jest to budowlany materiał przyszłości: właściwości plastycznego formowania, prawdziwe kolory tęczy, czy też gładka biała powierzchnia podkreślająca grę światła i cienia. Tylko wyobraźnia ogranicza różnorodność wrażeń i struktur powierzchni możliwych do uzyskania dzięki zastosowaniu AALBORG WHITE cement. Twórcze ambicje w połączeniu z budowlanym materiałem przyszłości zapewnią ludzkości piękniejszy i bardziej wyrazisty świat.

 

ZASTOSOWANIE:

Zastosowanie cementu AALBORG WHITE przy wytwarzaniu produktu betonowego lub suchej mieszanki, daje możliwość uzyskania dowolnego koloru spośród całej palety barw. Poniżej podajemy informację o podstawowych składnikach mieszanek:

 

  • Biały produkt betonowy uzyskuje się mieszając cement AALBORG WHITE z czystym, jasnym piaskiem i białymi kruszywami, takimi jak: granit, biały marmur lub kruszony, wypalany krzemień.
  • Jasno szary produkt betonowy uzyskuje się mieszając cement AALBORG WHITE ze zwykłymi kruszywami lub szarym cementem portlandzkim.
  • Kolorowy produkt betonowy uzyskuje się mieszając cement AALBORG WHITE z pigmentami.

 

 

Cement AALBORG WHITE jest stosowany do produkcji białych lub kolorowych suchych mieszanek, takich jak: tynki, kleje i zaprawy do spoinowania. Dzięki zastosowaniu cementu AALBORG WHITE w produkcji suchych zapraw otrzymujemy produkty o stabilnej i wysokiej jakości, które zapewniają niepowtarzalny efekt wizualny.

Cement AALBORG WHITE znajduje zastosowanie w produkcji wyrobów lastryko, takich jak: płytki, parapety, stopnie schodowe.

Cement AALBORG WHITE jest również doskonały do wytwarzania betonu, z którego produkowane są płyty, balkony, gzymsy, zdobienia, kostka brukowa i płyty chodnikowe, rzeźby.


Użycie cementu AALBORG WHITE do produkcji krawężników, poziomych znaków drogowych, barier średniej wielkości, okładzin i ramp w tunelach, dzięki właściwości odbijania światła, zwiększa bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 

MAGAZYNOWANIE:

Cement AALBORG WHITE może być składowany, przez co najmniej 12 miesięcy, o ile jest przechowywany wewnątrz pomieszczeń, w odpowiednich i suchych warunkach. Należy zwrócić uwagę na zabezpieczenie worków z cementem przed wilgocią.

Worki z cementem nie powinny być składowane bezpośrednio na ziemi lub podłodze, ani w bezpośredniej styczności ze ścianą zewnętrzną. Zalecamy składowanie worków z cementem na podkładach 10 - 20 cm powyżej poziomu podłogi lub na paletach. Przestrzeń pod podkładami powinna być przewiewna, aby utrzymać worki w stanie suchym.

Cement przechowywany przez dłuższy okres czasu powinien, przed ostatecznym użyciem, zostać sprawdzony, np. przez wykonanie próbnych odlewów. Jeżeli cement zawiera skamieniałe grudki to nie powinien być użyty, ponieważ nie można zagwarantować jego wytrzymałości.

 

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO:

Należy unikać kontaktu z cementem zmieszanym z wodą lub płynami ustrojowymi (np.: pot lub łzy) czy też z betonem lub zaprawą, ponieważ może powodować podrażnienie lub pieczenie. Jeśli taki kontakt nastąpi, podrażnione miejsce powinno zostać niezwłocznie przemyte czystą wodą. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać natychmiast czystą wodą i skontaktować się z lekarzem.

 

CERTYFIKACJA PRODUKTU:

AALBORG WHITE® jest dostępny w workach papierowych 25 kg oraz luzem. Cement w workach dostarczany jest na ofoliowanych paletach. Waga palety: 1 lyb 1,2 tony. Worki, zawierające opis w języku polskim, są wykonane z trzech warstw papieru z przekładką foliową w środku.

 

Certyfikacja Produktu Cement AALBORG WHITE® jest wytwarzany w systemie zarządzania jakością zgodnym z wymogami normy: EN ISO 9001:2000, zarejestrowanej przez Bureau Veritas Certification.

Cement AALBORG WHITE® posiada EC-certyfikat zgodności z europejską normą cementową EN-197-1:2000. Cement AALBORG WHITE® jest zgodny z normami lokalnymi na wszystkich rynkach.

Na rynku polskim cement AALBORG WHITE® posiada Certyfikat Zgodności Nr 184/06-106-02 za zgodność z polską normą PN-90/B-30010, wydany przez ICMiB, Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie. Cement AALBORG WHITE® spełnia wymogi amerykańskiej normy ASTM C 150-99a dla cementu typu I, II, III i V, jak również dla cementu niskoalkalicznego. Cement typu V musi zawierać mniej niż 5% trójglinianu wapnia (C3A).

Ponadto, cement AALBORG WHITE® jest produktem certyfikowanym przez Bureau Veritas Certification zgodnie z niżej wymienionym certyfikatem EC za zgodność z normą EN 197-1: 2000, nr certyfikatu 1035-CPD-700541. Cement AALBORG WHITE® jest wytwarzany w systemie zarządzania środowiskiem certyfikowanym zgodnie z normą EN ISO 14001.

 

Na stronach naszego serwisu uzyskacie Państwo wszelkie informacje dotyczące AALBORG WHITE cement oraz jego zastosowania, a także wszelką dijumentację trchniczną.

 


Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie – wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców i Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


            Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do wypróbowania oraz obejrzenia naszych produktów osobiście. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Współpraca 

            W związku z rozwojem sieci dystrybucji w krajach europejskich, firma LA DECOR – AALBORG WHITE PORTLAND stale poszukuje partnerów biznesowych.

By nawiązać z nami współpracę, nie jest wymagana ekspercka wiedza na temat cementu czy materiałów budowlanych. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji osobom i spółkom zainteresowanym działalnością w tym obszarze.

Nie zapomnij o: