A-pic
Panel 3D BERDEA
PATYNOWA POPIEL
CENA: 25,00 zł/szt.
Cena za [ m2 ] 100,00 zł
Wym. 500 mm x 500 mm
1 opak. = 4 szt.
Kolory: dostępny w pełnej palecie kolorystycznej zgodnie z "kartą kolorów".
ILOŚĆ
szt.
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 406 601
Kolor: PATYNOWA POPIEL
Długość: 500 mm
Szerokość: 500 mm
Grubość: 11-25 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 4 szt.
Waga z opakowaniem: 16 kg
Typ: Panele Ścienne 3D
Kolekcja: „ LA-DECOR PANEL ”
Zastosowanie: aranżacje wnętrz
Materiał Wykonania: Najwyższej Klasy Gips Modelowy + dodatki
PREZENTOWANY PRODUKT: Barwiony jest wyłącznie przy użyciu Impregnatu Specjalistycznego, nadającego przedstawiony powyżej kolor Produktu, jednak dopiero po jego ułożeniu w wybranym miejscu. Impregnat należy zakupić wraz z wybranym przez siebie Produktem /przy założeniu, iż jego wydajność wynosi: 1 litr = pokrywa 3-5 [m2] gotowego i ułożonego na ścianie Produktu – dostępne są 1, 3 oraz 5-litrowe opakowania/
Opis produktu

          Panel Ścienny 3D LA DECOR®  BERDEA  to stylowy dodatek, który z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom ekstrawagancji. Powstał z myślą o ludziach ceniących oryginalne wzornictwo. Przestrzenna forma oraz komplementarność sprawiają, że Panele BERDEA tworząc atrakcyjny wzór na ścianach, ożywiają przestrzeń nadając jej wyjątkowego charakteru.

Dzięki dostępności wielu wariantów wykończenia elementów możliwe jest całkowite zaadaptowanie Paneli 3D do potrzeb własnej aranżacji. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości kompozytu, opartego na bazie wysokospecjalistycznej formule gipsów ceramicznych i modelowych, które nadają się do zaimpregnowana, czy też również malowania.

Panel 3D BERDEA  ma doskonałą możliwość do estetycznego poprawienia wnętrza Twojego mieszkania. Bardzo łatwo jest dopasować go do swojej wymarzonej aranżacji w taki sposób, aby pasował do innych elementów. Jego oryginalny kształt przypomina zarys tradycyjnych kafli. Wygląda atrakcyjnie pod względem wizualnym, jest znakomitym połączeniem tradycji z nowoczesnym stylem. Kolorystycznie domyślnie produkowany jest biały. Mimo to, Nasi Projektanci postarali się o to, aby każdy klient mógł przemalować swój panel kiedy tylko chce dowolną farbą bez rozpuszczalnika. Produkt jest niezwykle lekki, elastyczny i łatwy w transporcie. Funkcja estetyczna jest ich niewątpliwą zaletą, ale zapewne nie jedyną.

 

Panel Ścienny 3D LA DECOR®  BERDEA unowocześni Twoje wnętrze.

Panel Ścienny 3D BERDEA  jest również fenomenalny w kwestii ochrony. Skutecznie chroni ściany. Mało tego, izoluje je również termicznie i akustycznie. Maskuje ich nierówności i pozwala na cieszenie się klasyczną estetyką. Chętnie odpowiemy na wszystkie inne, możliwe pytania z Twojej strony.

Panele Ścienne 3D LA DECOR – BERDEA dostępne są w stanie surowym, gotowym do montażu. Nie wymaga poprawek, istnieje dodatkowa możliwość wykonania zaprawek (łączenia), Panel BERDEA należy zaimpregnować lub też można go pomalować na dowolny kolor farbami akrylowymi, lateksowymi oraz winylowymi.

 

 

INFORMACJE TECHNICZNE:

            Nasze Panele Ścienne 3D BERDEA wykonane są ze specjalnie utwardzanego kompozytu na bazie skrupulatnie i najlepiej wyselekcjonowanych gipsów specjalistycznych, tworzących jedną, doskonale dobraną całość o najlepszych właściwościach, a także z włókna szklanego, siatki wzmacniającej oraz innych składników.  Można je łatwo docinać każdym narzędziem do drewna zarówno automatycznym jak i ręcznym oraz nawiercać w nich otwory w dowolnych miejscach. Montuje się je specjalistycznym klejem montażowym lub gipsowym, dostępnym na Naszej stronie www.la-decor.pl. Jeśli powierzchnia jest  wyjątkowo trudna, śliska lub nierówna, polecamy przed montażem wcześniejsze zagruntowanie powierzchni naszym gruntem.

Dodatkowe Informacje:

 • łatwy montaż (kleje do stosowania: na zewnątrz, klej szybkiego montażu, kołki, wkręty) 
 • po zagruntowaniu możliwość zaimpregnowania albo pomalowania na dowolny kolor farbami do ścian, czy też lakierami 
 • stworzenie jednolitego efektu 3D dzięki możliwości szpachlowania łączeń (dotyczy niektórych wzorów Paneli 3D) 
 • łatwa obróbka i docinanie paneli narzędziami profesjonalnymi – automatycznymi lub ręcznymi bez kurzu (piłka do drewna, brzeszczot, nożyk tapicerski, itd.) 
 • szybka metamorfoza elewacji z nowoczesnym efektem 3D 
 • unikatowe wzory trójwymiarowe 
 • wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna 
 • ognioodporność produktów 
 • idealnie gładka powierzchnia o równych krawędziach 
 • odporne na wilgoć, zmywanie, itd. 
 • wodoodporne, można stosować je w łazienkach 
 • można stosować je w pomieszczeniach, w których występują duże różnice temperatur 
 • nie wysuszają ścian jak i pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu 
 • lekkie, panele nie obciążają ścian – mogą być stosowane na ścianach, strychach, sufitach oraz jako dekor wnęk meblowych 
 • produkt ekologiczny, a przede wszystkim bezpieczny dla Ciebie i środowiska 
 • podwójne zbrojenie paneli, co daje im trwałość i bezpieczny montaż oraz transport (dotyczy niektórych wzorów Paneli 3D) 
 • wszystkie Nasze Produkty wykonane są tylko i wyłącznie na bazie Najwyższej Klasy Komponentów według sprawdzonej receptury, dzięki której możemy zapewnić ich Jakość o wysokim standardzie w każdym detalu 
 • w miarę indywidualnego zapotrzebowania projektujemy dla Państwa na bieżąco nowe wzory i wprowadzamy je do swojej OFERTY PRODUKTOWEJ 

 

 

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować Najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie - wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców i Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


Przy większych zamówieniach cenę ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia wszystkich Naszych Produktów osobiście.

Nie zapomnij o: