A-pic
BETON ARCHITEKTONICZNY SILESSIA
Biel Ecru
CENA: 32,00 zł/szt.
Cena za [ m2 ] 176,00 zł
Wym. 600 mm x 300 mm
1 opak. = 6 szt.
Kolory: dostępny w pełnej palecie kolorystycznej zgodnie z "kartą kolorów".
ILOŚĆ
szt.
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 407 101
Kolor: Biel Ecru
Długość: 600 mm
Szerokość: 300 mm
Grubość: 25 - 30 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 6 szt.
Waga z opakowaniem: 20 kg
Typ: Płytki Architektoniczne
Kolekcja: „ LA-DECOR CONCRETO ”
Zastosowanie: aranżacje wnętrz
Materiał Wykonania: Najwyższej Klasy Gips Modelowy + dodatki
PREZENTOWANY PRODUKT: Barwiony jest wyłącznie przy użyciu Impregnatu Specjalistycznego, nadającego przedstawiony powyżej kolor Produktu, jednak dopiero po jego ułożeniu w wybranym miejscu. Impregnat należy zakupić wraz z wybranym przez siebie Produktem /przy założeniu, iż jego wydajność wynosi: 1 litr = pokrywa 3-5 [m2] gotowego i ułożonego na ścianie Produktu – dostępne są 1, 3 oraz 5-litrowe opakowania/
Opis produktu

          Płyty Betonu Architektonicznego LA DECOR® SILESSIA to idealne odwzorowanie płyty betonowej zarówno pod względem kolorystyki, jak i struktury. Gładka faktura płyty urozmaicona charakterystycznymi dla struktur betonowych wżerami i porami, nadaje jej loftowego charakteru. Płyty SILESSIA w odróżnieniu od tradycyjnych płyt architektonicznych, wykonane są z gipsu. Obniża to znacznie jej wagę jednostkową i przy okazji ułatwia montaż na dużych powierzchniach ściany.

Dodatkowo Płyty SILESSIA zostały wyposażone w hydrofobową warstwę ochronną, która ułatwia utrzymanie ich w czystości, bez ryzyka powstania zacieków czy przebarwień.

Płyty Architektoniczne SILESSIA wnoszą stylową prostotę i minimalizm, stanowiąc idealne tło dla pozostałych elementów wystroju wnętrza. Płyty SILESSIA nie tylko spełniają funkcję estetyczną, ale także izolującą. Umożliwiają zarówno izolację termiczną jak i akustyczną.

Płyty BETONU ARCHITEKTONICZNEGO – SILESSIA dostępne są w stanie surowym, gotowym do montażu. Nie wymaga poprawek lub wykonania innych zaprawek, należy je zaimpregnować Naszymi Impregnatami Specjalistycznymi (bezbarwnym lub z kolorem) lub też można go pomalować na dowolny kolor farbami akrylowymi, lateksowymi oraz winylowymi.

 

INFORMACJE TECHNICZNE:

          Nasze Płyty Betonu Architektonicznego SILESSIA wykonane są ze specjalnie utwardzanego kompozytu na bazie wielu skrupulatnie i najlepiej wyselekcjonowanych gipsów specjalistycznych, tworzących jedną, doskonale dobraną całość o najlepszych właściwościach, a także z włókna szklanego, siatki wzmacniającej oraz innych składników. Można je łatwo docinać każdym narzędziem do drewna zarówno automatycznym jak i ręcznym oraz nawiercać w nich otwory w dowolnych miejscach. Montuje się je specjalistycznym klejem montażowym lub gipsowym, dostępnym na Naszej stronie www.la-decor.pl. Jeśli powierzchnia jest wyjątkowo trudna, śliska lub nierówna, polecamy przed montażem wcześniejsze zagruntowanie powierzchni naszym gruntem..

Dodatkowe Informacje:

 • łatwy montaż (kleje do stosowania: na zewnątrz, klej szybkiego montażu, kołki, wkręty) 
 • po zagruntowaniu możliwość zaimpregnowania albo pomalowania na dowolny kolor farbami do ścian, czy też lakierami 
 • stworzenie jednolitego efektu 3D dzięki możliwości szpachlowania łączeń (dotyczy niektórych wzorów Paneli 3D) 
 • łatwa obróbka i docinanie paneli narzędziami profesjonalnymi – automatycznymi lub ręcznymi bez kurzu (piłka do drewna, brzeszczot, nożyk tapicerski, itd.) 
 • szybka metamorfoza elewacji z nowoczesnym efektem 3D 
 • unikatowe wzory trójwymiarowe 
 • wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna 
 • ognioodporność produktów 
 • idealnie gładka powierzchnia o równych krawędziach 
 • odporne na wilgoć, zmywanie, itd. 
 • wodoodporne, można stosować je w łazienkach 
 • można stosować je w pomieszczeniach, w których występują duże różnice temperatur 
 • nie wysuszają ścian jak i pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu 
 • lekkie, panele nie obciążają ścian – mogą być stosowane na ścianach, strychach, sufitach oraz jako dekor wnęk meblowych 
 • produkt ekologiczny, a przede wszystkim bezpieczny dla Ciebie i środowiska 
 • podwójne zbrojenie paneli, co daje im trwałość i bezpieczny montaż oraz transport (dotyczy niektórych wzorów Paneli 3D) 
 • wszystkie Nasze Produkty wykonane są tylko i wyłącznie na bazie Najwyższej Klasy Komponentów według sprawdzonej receptury, dzięki której możemy zapewnić ich Jakość o wysokim standardzie w każdym detalu 
 • w miarę indywidualnego zapotrzebowania projektujemy dla Państwa na bieżąco nowe wzory i wprowadzamy je do swojej OFERTY PRODUKTOWEJ 

 

 

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować Najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie - a co Najważniejsze, wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców i Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


          Przy większych zamówieniach cenę ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia wszystkich Naszych Produktów osobiście.

Nie zapomnij o: