A-pic
Kamień Naturalny
CENA: 1,00 zł/szt.
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 000
Waga z opakowaniem: 1 kg
Opis produktu

KAMIEŃ NATURALNY

Kamień jest wytworem natury, jest doskonały w swoim rodzaju. Kamienie Naturalne LA DECOR nadają wnętrzu luksusowego sznytu. Naturalna, nieregularna struktura i wielobarwna powierzchnia kamienia stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych rozwiązań wykończeniowych. Kamień Naturalny sprawdzi się również jako dekoracja elewacji. W świetle słonecznym nada ścianie efektu iluminacji.

Żaden materiał nie oddaje piękna i siły przyrody lepiej niż Nasz Kamień Naturalny. Jego oryginalna forma i bogate walory kolorystyczne pomagają stworzyć niespotykane efekty estetyczne, zarówno we wnętrzach, jak i w domowym otoczeniu. Mimo tak wielu zalet, zastosowanie Kamienia Naturalnego często rodzi pewne wątpliwości. Wiele osób na etapie projektowania wnętrza rezygnuje z jego wykorzystania, obawiając się, iż stanie się ono zimne i mało przytulne. Oczywiście jest to kwestia dobranej kolorystyki oraz oświetlenia. Nie bez znaczenia są również pozostałe elementy wykończeniowe: podłoga, meble, itp. Wszystko powinno ze sobą współgrać, tworząc jedną spójna kompozycję.

Kamień Naturalny we wnętrzu znajduje szeroki wachlarz zastosowań, począwszy od posadzki, poprzez schody, blaty kuchenne, obudowy kominkowe oraz ściany i elewacje. Wykorzystując Kamień Naturalny na ścianach, można zaaranżować je w niebanalny sposób. W przeciwieństwie do zwykłych rozwiązań takich jak malowanie, tapetowanie czy kafelkowanie, ten jest trwalszy i łatwiejszy w utrzymaniu. Może być wykorzystany zarówno jako fragment dekoracji ściennej, jak i na całej powierzchni. Dobrze zaaranżowane ściany będą stanowić tło i stworzą odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu.Kamień Naturalny marki LA DECOR jako materiał ekskluzywny, nadaje elegancji wnętrzu, a przy okazji staje się istotnym wyróżnikiem dekoracyjnym. Okładziny z Kamienia Naturalnego, ze względu na swoje właściwości i dużą odporność na zmienne warunki zewnętrzne, sprawdzają się również na elewacji. Fasada budynku, to jego wizytówka, która powinna stylem współgrać zarówno z otoczeniem, jak i wystrojem wnętrza. Zadbana i przemyślana aranżacja ogrodu, nawierzchnia z kostki brukowej to idealne otoczenie dla Kamienia Naturalnego. Jego wyjątkową fakturę i kolorystykę, można dodatkowo wzmocnić zewnętrznym oświetleniem oraz drobnymi ornamentami.

Kamień Naturalny dodaje smaku każdemu wnętrzu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że moda na niego nie przemija. Kamień, pochodzący z naturalnych źródeł, jest zdrowym materiałem - nie uczula, nie wydziela substancji toksycznych, nie emituje szkodliwego promieniowania i nie zanieczyszcza środowiska. Należy do nielicznych materiałów wykończeniowych, które można obrabiać i używać wielokrotnie. Pod wpływem temperatury kamień nie zmienia swoich właściwości i wyglądu. Jego niekwestionowaną zaletą jest trwałość. Dzięki dużej twardości i małej sprężystości jest odporny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia.

Niepowtarzalny urok powierzchni wykonanych z Kamienia Naturalnego wynika z jego zróżnicowanej natury. W zależności od układu i barwy poszczególnych elementów można otrzymać unikatowe efekty kompozycyjne, które dodadzą aranżowanym przestrzeniom autentycznego wyrazu. Nierównomierna struktura drobno ciętego Kamienia Naturalnego ożywi wnętrze i uczyni je oryginalnym. Oferujemy płytki w 5 wyselekcjonowanych wersjach kolorystycznych. Kamienie występują w ciepłej tonacji kości słoniowej, odważnej rdzawo-szarej - idealnej dla śmiałych aranżacji w stylu nowoczesnym i industrialnym czy eleganckim graficie - dedykowanym modernistycznym, monochromatycznym i czarno-białym zestawieniom. Bogate możliwości kompozycyjne uzupełnia możliwość układania płytek w pionie lub poziomie. Mrozoodporny Kamień Naturalny może być z powodzeniem stosowany również jako wykończenie stopni schodowych i tarasów. 

 

 

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie – wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


            Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do wypróbowania oraz obejrzenia naszych produktów osobiście. Zapraszamy Państwa do współpracy. 

 

 

WAŻNE!

Dotyczy: PRODUKTÓW SŁUŻĄCYCH DO ZASTOSOWAŃ - "NA ZEWNĄTRZ"

Wszelkie zamówienia dotyczące naszych produktów zewnętrznych-elewacyjnych /produkowanych na bazie betonu białego oraz mączki marmurowej, granitowej jak i suszonych, drobno-mielonych kwarcach białych, a w szczególności:

Kamieni Dekoracyjnych * Paneli 3D * Cegieł z Gotową Fugą * Płyt Betonu Architektonicznego, itp.

Realizowane są tylko i wyłącznie indywidualnie na tzw. "ZAMÓWIENIE".

Czas oczekiwania określany jest niezwłocznie na podstawie danych zebranych przy złożeniu zamówienia przez każdego klienta indywidualnie - w terminie do 7 dni od czasu złożenia zamówienia każdy z klientów informowany jest o przybliżonym terminie realizacji złożonego przez niego zamówienia.

Nie zapomnij o: