A-pic
Panel 3D VALENTINE
Karminowa Czerwień
CENA: 25,00 zł/szt.
Cena za [ m2 ] 100,00 zł
Wym. 500 mm x 500 mm
1 opak. = 4 szt.
Kolory: dostępny w pełnej palecie kolorystycznej zgodnie z "kartą kolorów".
ILOŚĆ
szt.
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 406 501
Kolor: Karminowa Czerwień
Długość: 500 mm
Szerokość: 500 mm
Grubość: 20-32 mm
Ilość szt. w opakowaniu: 4 szt.
Waga z opakowaniem: 16 kg
Typ: Panele Ścienne 3D
Kolekcja: „ LA-DECOR PANEL ”
Zastosowanie: aranżacje wnętrz
Materiał Wykonania: Najwyższej Klasy Gips Modelowy + dodatki
PREZENTOWANY PRODUKT: Barwiony jest wyłącznie przy użyciu Impregnatu Specjalistycznego, nadającego przedstawiony powyżej kolor Produktu, jednak dopiero po jego ułożeniu w wybranym miejscu. Impregnat należy zakupić wraz z wybranym przez siebie Produktem /przy założeniu, iż jego wydajność wynosi: 1 litr = pokrywa 3-5 [m2] gotowego i ułożonego na ścianie Produktu – dostępne są 1, 3 oraz 5-litrowe opakowania/
Opis produktu

          Panel Ścienny 3D LA DECOR®  VALENTINE  to model niezwykle nowoczesny, dedykowany osobom o nietuzinkowym guście. Nieodzowną zaletą tych paneli ściennych 3D jest ich komplementarność – tylko odpowiednio zestawione, tworzą niepowtarzalny, ciekawy, ponadprzeciętny wizualnie wzór aranżacji ściennej. Przestrzenność produktów z gamy Paneli VALENTINE sprawia, że aranżacja wnętrza zyskuje na oryginalności.

Wzór VALENTINE umożliwia później wykonanie w swoim domu dużych, efektownych dekoracji. Bardzo łatwe staje się komponowanie poszczególnych części w jedną, spójną całość. Końcowy efekt bez zbyt dużych starań jest w stanie wprawić w podziw Twoich sąsiadów i znajomych. Dodatkowo, element jest niezwykle lekki i elastyczny. Dzięki temu doskonale dopasowuje się do powierzchni ścian, maskując możliwe nierówności. Od momentu instalacji, nie musisz się o nie martwić. 

 

Panel Ścienny 3D VALENTINE to przede wszystkim Produkt Najwyższej Jakości, otrzymany z najlepszych materiałów. Oprócz wielu zalet praktycznych, takich jak niepalność, czy wytrzymałość, Panele VALENTINE to również banalny sposób na niebanalną aranżację. Technika 3D wykorzystana w ich produkcji, umożliwia nie tylko otrzymanie efektów wymiarowych, ale również, dzięki możliwości malowania paneli farbą, masz szansę uzyskać niepowtarzalną atmosferę Twojego wnętrza. Niewątpliwie doskonale odzwierciedlona faktura pajęczyny, na różnych poziomach idealnie konweniuje z każdym stylem i wystrojem, a dodatkowym walorem produktu jest możliwość samodzielnego montażu na kleju, który znajdziesz w Naszej ofercie www.la-decor.pl.

 

Panel Ścienny 3D VALENTINE nie tylko odznacza się estetyką, ale także doskonale izoluje. Umożliwia izolację termiczną i akustyczną. Jego charakterystyczną cechą jest lekkość i łatwość w transporcie. 

 

Panele Ścienne 3D LA DECOR – VALENTINE dostępne są w stanie surowym, gotowym do montażu. Nie wymaga poprawek, wymaga wykonania zaprawek (łączenia), Panel VALENTINE należy zaimpregnować lub też można go pomalować na dowolny kolor farbami akrylowymi, lateksowymi oraz winylowymi.

 

 

INFORMACJE TECHNICZNE:

          Nasze Panele Ścienne 3D VALENTINE wykonane są ze specjalnie utwardzanego kompozytu na bazie kilku skrupulatnie i najlepiej wyselekcjonowanych gipsów specjalistycznych, tworzących jedną, doskonale dobraną całość o najlepszych właściwościach, a także z włókna szklanego, siatki wzmacniającej oraz innych składników.  Można je łatwo docinać każdym narzędziem do drewna zarówno automatycznym jak i ręcznym oraz nawiercać w nich otwory w dowolnych miejscach. Montuje się je specjalistycznym klejem montażowym lub gipsowym, dostępnym na Naszej stronie www.la-decor.pl. Jeśli powierzchnia jest  wyjątkowo trudna, śliska lub nierówna, polecamy przed montażem wcześniejsze zagruntowanie powierzchni naszym gruntem.

Dodatkowe Informacje:

 • łatwy montaż (kleje do stosowania: na zewnątrz, klej szybkiego montażu, kołki, wkręty) 
 • po zagruntowaniu możliwość zaimpregnowania albo pomalowania na dowolny kolor farbami do ścian, czy też lakierami 
 • stworzenie jednolitego efektu 3D dzięki możliwości szpachlowania łączeń (dotyczy niektórych wzorów Paneli 3D) 
 • łatwa obróbka i docinanie paneli narzędziami profesjonalnymi – automatycznymi lub ręcznymi bez kurzu (piłka do drewna, brzeszczot, nożyk tapicerski, itd.) 
 • szybka metamorfoza elewacji z nowoczesnym efektem 3D 
 • unikatowe wzory trójwymiarowe 
 • wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna 
 • ognioodporność produktów 
 • idealnie gładka powierzchnia o równych krawędziach 
 • odporne na wilgoć, zmywanie, itd. 
 • wodoodporne, można stosować je w łazienkach 
 • można stosować je w pomieszczeniach, w których występują duże różnice temperatur 
 • nie wysuszają ścian jak i pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu 
 • lekkie, panele nie obciążają ścian – mogą być stosowane na ścianach, strychach, sufitach oraz jako dekor wnęk meblowych 
 • produkt ekologiczny, a przede wszystkim bezpieczny dla Ciebie i środowiska 
 • podwójne zbrojenie paneli, co daje im trwałość i bezpieczny montaż oraz transport (dotyczy niektórych wzorów Paneli 3D) 
 • wszystkie Nasze Produkty wykonane są tylko i wyłącznie na bazie Najwyższej Klasy Komponentów według sprawdzonej receptury, dzięki której możemy zapewnić ich Jakość o wysokim standardzie w każdym detalu 
 • w miarę indywidualnego zapotrzebowania projektujemy dla Państwa na bieżąco nowe wzory i wprowadzamy je do swojej OFERTY PRODUKTOWEJ 

 

 

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować Najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie - wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców i Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


          Przy większych zamówieniach cenę ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia wszystkich Naszych Produktów osobiście.

Nie zapomnij o: