A-pic
ANIOŁEK NR 5 - W KOLORZE: GRAFIT ZE ZŁOTYM BROKATEM
CENA: 32,00 zł/szt.
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
ZAPYTAJ O PRODUKT
Numer referencyjny: 706 505
Waga z opakowaniem: 4 kg
Opis produktu

ZNICZE Z MOTYWEM ANIOŁKÓW

ANIOŁEK NR 5  —  W KOLORZE:  GRAFIT ZE ZŁOTYM BROKATEM

 

            Aniołki to piękny motyw na znicze. Ta seria jest szczególnie pięknie wykonana i na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Wykonana z gipsu, pomalowana i zabezpieczona przed czynnikami atmosferycznymi tworzy piękną kompozycję.

ANIOŁY DOSTĘPNE SĄ W RÓŻNYCH KOLORACH.


           Słowo Anioł istnieje praktycznie w każdym języku i religii na świecie. Oznacza wysłannika, który pośredniczy między człowiekiem a Bogiem lub bogami. Anioły wyobrażane są jako piękne, subtelne istoty, chroniące człowieka od zła, dodające mu siły i pocieszające w chwilach trudnych.

Postać anioła od dawna fascynowała i wciąż fascynuje i podsyca wyobraźnię artystów. Z jednej strony anioły bowiem wydają się tak ludzkie, z drugiej zaś pozostają istotami pozaziemski, które skrywają wiele tajemnic. Jedno jest pewne – figury aniołów są wyjątkowo estetyczne. Wiara w anioły polega głównie na wierze, że te skrzydlate istoty nas chronią.

Niniejsze znicze przedstawiające figury aniołów wykonane z gipsu. Znicze wykonane są z dużą precyzją i dbałością o wszelkie detale. Waga lampionu zabezpiecza go przed zdmuchnięciem z pomnika. Ładnie prezentuje się na pomnikach.

Znicze są kompletne razem z wkładem.

 

Figurki wykonane są ze specjalnie utwardzanego kompozytu na bazie gipsu, włókna szklanego, siatki wzmacniającej oraz innych składników, a następnie malowane

Każdy oferowany znicz jest ręcznie malowany farbami i lakierami odpornymi na warunki atmosferyczne.


Wymiary znicza:

  • Wysokość :  300 mm
  • Podstawa :  250 mm x 150 mm
  • Waga :  4,4 Kg
     


Aniołki dostępne są w pięciu kolorach:

  1. ANIOŁEK NR 1  —  CZYSTA BIEL
  2. ANIOŁEK NR 2  —  BIEL ZE ZŁOTYM BROKATEM
  3. ANIOŁEK NR 3  —  SREBRO
  4. ANIOŁEK NR 4  —  ZŁOTY GRAFIT           
  5. ANIOŁEK NR 5  —  GRAFIT ZE ZŁOTYM BROKATEM

 

Podstawowym kryterium jaki muszą spełnić Nasze Produkty jest ich wykonanie pracą ludzkich rąk. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi Mistrzami ceramiki dekoracyjnej na terenie Polski, dzięki czemu zawsze możemy zaproponować naszym Klientom produkty najwyższej jakości.

Wszystkie figurki marki LA DECOR wykonane są z najlepszej jakości specjalistycznych mieszanek gipsów ceramicznych oraz malowane są farbami wiodących polskich producentów. Efektowne, metalizowane, perłowe lub fluorescencyjne to tylko niektóre z oferowanych wykończeń figurek.

 

Najwyższa jakość i niepowtarzalny styl gwarantuje zakup jedynie oryginalnych figurek.


Odbiór:

Możliwy jest odbiór osobisty.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, hurtową na terenie całego kraju - jednak wysyłka odbywa się tylko i wyłącznie na paletach w celu zapobieżeniu powstania jakichkolwiek uszkodzeń w czasie transportu figurek.

 

Gwarantujemy Produkty najwyższej jakości oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.

Kupując u Nas, kupujesz bezpośrednio od Producenta.

 


 

 

Jako PRODUCENT posiadający wieloletnie doświadczenie jak i wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która pozwala nam na to, iż możemy Państwu zaproponować najlepszy Produkt na rynku w Najlepszej Cenie – wykonany WYŁĄCZNIE z Najwyższej Jakości Surowców Materiałów.

Prowadzimy Sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Gwarantujemy Produkty Najwyższej JAKOŚCI oraz krótkie terminy realizacji nawet największych zamówień.


            Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie. Możliwa współpraca dla dystrybutorów regionalnych. Zapraszamy i zachęcamy do wypróbowania oraz obejrzenia naszych produktów osobiście. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Nie zapomnij o: